Menu

Aktualności

Zobacz co nowego u Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino uczestnikiem "Mask Singer" w TVN

Stefano Terrazzino uczestnikiem "Mask Singer" w TVN

Jak informuje portal newseria.pl "...Stefano Terrazzino zapewnia, że udział w „Mask Singer” był dla niego niezwykle ciekawym doświadczeniem i bardzo cieszy się z tego, że mógł zaprezentować się widzom w zupełnie nowym formacie. W stu procentach przypadł mu też do gustu kostium ośmiornicy. Nie dość, że spodobał mu się wizualnie, to jeszcze wywołał pozytywne emocje i dobre skojarzenia. Stefano Terrazzino przyznaje jednak, że pod ogromną maską nieco trudno mu się śpiewało, ale dostosował się do sytuacji najlepiej, jak tylko potrafił. Z kolei widzom, którzy krytykują show, radzi, by nabrali dystansu i spojrzeli na program z przymrużeniem oka."
Czytaj dalej
Premiera książki "W chmurach - taniec moje życie" już dziś!

Premiera książki "W chmurach - taniec moje życie" już dziś!

Stefano Terrazzino. Znacie go z pewnością jako tancerza i osobowość telewizyjną. Odkąd pojawił się w Tańcu z gwiazdami, jest obecny na naszych ekranach. Jego taneczne partnerki mogą być pewne, że Stefano ich nie zawiedzie. Zawsze (w przenośni i dosłownie) mogą się na nim wesprzeć.

Jednak jego droga do gwiazd i serc Polek wcale nie była prosta. Z zawodu Stefano Terrazzino jest... krawcem teatralnym. Tańczyć zaczął dopiero w wieku szesnastu lat ― bardzo późno ― i nie po to, by zostać kimś sławnym, a raczej by przełamać wreszcie chorobliwą nieśmiałość. Taniec okazał się jego żywiołem, jego życiem, jego przepustką z Mannheim, gdzie się urodził i wychował, przez słoneczną Sycylię do chłodnej i, wydawałoby się, mentalnie niezwykle odległej Polski. A jednak to właśnie tu, w Polsce, tancerz rodem z gorącej wyspy znalazł swoje miejsce. Tu tańczy, śpiewa ze swoim zespołem, reżyseruje spektakle, gra w teatrze, tworzy choreografię. Na Sycylię chętnie wraca ― i zaprasza na nią nasze rodaczki. Wraz z Pauliną Biernat uczy swoje podopieczne tańczyć, z kolei z mamą Giovanną podpowiada, jak gotować w przepysznym włoskim stylu.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o życiu i karierze Stefano Terrazzino, koniecznie sięgnijcie po tę niezwykle szczerą opowieść, powstałą na podstawie rozmów, które z jej bohaterem przeprowadziła Ewa Anna Baryłkiewicz.

Po każdym koncercie lub warsztacie tanecznym można uzyskać odręczny podpis z dedykacją od Stefano Terrazzino!
Książkę można nabyć na stronie Empiku: https://www.empik.com/w-chmurach-taniec-moje-zycie-terrazzino-stefano-barylkiewicz-ewa-anna,p1281806044,ksiazka-p
Czytaj dalej
Latino Sylwester ze Stefano!

Latino Sylwester ze Stefano!

Już 31 grudnia 2018 odbędzie się ostatni koncert plenerowy w ramach trasy Stefano Terrazzino LIVE Tour 2019.

Koncert ten odbędzie się w ścisłym centrum Bydgoszczy przy ul. Mostowej. Start koncertu chwilę po północy. Zapraszamy!
Czytaj dalej
×